Acczent Essential 55 Acczent Excellence 70 Acczent Classic 40 Acczent Excellence 70...

SIA Tormanis un Partneri sadarbojas ar uzņēmumu Tarkett, kas ražo visu veida linolejus. Mūsu piedāvājuma klāstā ir daudz un dažādi linoleji un to veidi:

  • dabīgais linolejs, kas tiek izgatavots tikai no dabīgām šķiedrām (korķis, jūras zāles, džuta u.c.)

  • pašlīmējošais linolejs, kura lielākās priekšrocības ir to vieglā ieklāšana, dizains un efektīvā izmantošana

  • heterogēnais linolejs, kas ir ideāli piemērots komerctelpām ar savu augstu nodilumizsturību un akustiskajām īpašībām

  • linolejs sporta zālēm, kas ir pieejams dažādos biezumos, lai apmierinātu klientu dažādās vajadzības.

Tormanis un Partneri piedāvātie linoleji izceļas ar savu struktūru, krāsu dažādību un specifiku. Mūsu tirdzniecības centrā ir plaša uz vietas iegādājamo linoleju izvēle, kā arī ir iespējams veikt pasūtījumus izvēloties no sortimenta, kas uz doto brīdi nav nopērkams uz vietas vai ir nepietiekamā apjomā (piegādi veicam divu nedēļu laikā).

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu linoleju ekspozīciju Tirdzniecības centrā "Tormans" – Višķu ielā 4b, Rīgā, kur korekta un laipna apkalpošana ir garantēta.

Aplūkot mūsu dabīgo linoleju piedāvājumu varat sadaļā "Dabīgie linoleji".

***

Acczent Essential 50 un Acczent Excelence 70 - tas ir heterogēns 33.klases linolejs sabiedriskām telpām ar lielām slodzēm. Ši linolejs ir ar augstu nodilumizturīguus un paaugstinātām skaņu izolējošām īpašībām, uzlabotām pretslīdes īpašībām (R10) un antibakteriālu Sanitized kārtu, kas novērš kaitīgu mikroorganismu rašanos un izplatīšanos. Visas šīs īpašības padara šo linoleju par vienu no labākajiem piedāvājumiem skolām, bērnudārziem, veselības aprūpes iestādēm un citām sabiedriskām un dzīvojamām telpām.