Eksperti un entuziasti jau otrajā paaudzē

Tormans ir otrajā paaudzē nodots uzņēmums, kas piepilda tēva un dēla cieņu un entuziasmu pret augstvērtīgu dizainu. 25 gadus atpakaļ tas bija stāsts par inovāciju vešanu uz Latviju. Šobrīd Tormans ir zināms kā viens no vadošajiem interjera apdares materiālu ekspertiem.

Šo gadu laikā lepojamies ar lojālu sadarbības partneru loku, izstrādātu klientu servisu un paveiktajiem projektiem. Mums ir svarīgi nodrošināt ērti pieejamus augstas klases un dizaina materiālus gan maziem, gan apjomīgiem projektiem.

3D Vizualizācija

3D Vizualizācija

Ieklāšana

Ieklāšana

Piegāde

Piegāde

Plašs sortiments ― katrai gaumei

Mūsu daudzveidīgais produktu klāsts aptver plašu stilu daudzveidību, nodrošinot visaptverošu izvēli, lai atbilstu jebkurai gaumei. Vai jūs dodat priekšroku mūsdienīgai vai klasiskai, minimālistiskai stilistikai, mums ir plašs iespēju klāsts , lai pielāgotos jūsu unikālajām vēlmēm.

Flīzes

Flīzes

Paklāji

Paklāji

Parkets

Parkets

Linolejs

Linolejs

Vinils

Vinils

Santehnika

Santehnika

Projekti

Katrai telpai un projektam ir savs unikālais stāsts. Tas tiek izstāstīts caur detaļām, elementiem, virsmām un krāsām. Tormans ar lielāko atbildību palīdz izvēlēties materiālus, kuri vispatiesāk atbilst telpas būtībai un vajadzībām, lai tā dzīvotu pāri laikam.

Vēlies sadarboties?

Sazinies ar mums materiālu konsultāciju,
pieejamības un piegādes jautājumos!

Sazināties