Flīzes

6 lietas modernai vannasistabai

Mūsdienīgām vannas istabām raksturīgs minimālistisks dizains, vizuāls plašums un neitrālo toņu dominance.
Harmonija, funkcionalitāte un tehnoloģijas. Mūsdienīgas vannas istabas ir kļuvušas par personīgām svētnīcām, kur vienkopus saplūst mūsdienīga estētika un komforts, radot viesmīlīgu un avangardu atmosfēru.
Interjera dizains ir attīstījies, un mūsdienīgas vannas istabas ir kļuvušas par radošas izpausmes telpu. Nelielām detaļām ir īpaša nozīme, ietekmējot telpas dizainu un uztveri.

1- Flīzes

Keramiskās flīzes ir iecienītākais apdares veids vannas istabās un virtuvēs. Papildus tās tehniskajām un higiēniskajām priekšrocībām tā spēlē dekoratīvu lomu moderno vannas istabu veidošanā. Mūsdienās  plašais iespēju klāsts atļauj izkāpt no standarta rāmjiem un ļauj izmantot ne tikai neitrālos krāsu toņus, bet daudz vairāk. Šeit ir galvenie flīžu veidi mūsdienu vannas istabām.

 • Lielformāts. Šī ir augoša tendence. Lielā izmēra flīzes samazina šuvju skaitu un rada tīrāku un modernāku izskatu. Tās arī sniedz plašuma un vizuālā plūduma sajūtu, padarot tās par perfektu izvēli lielām modernām vannas istabām.
 • Teksturētas vai reljefotas. Teksturētu vai reljefotu keramikas flīžu izvēle sienām var pilnībā transformēt vannas istabas izskatu. Ja vēlaties izcelt izlietnes zonu, izmantojiet atšķirīgu flīžu veidu salīdzinājumā ar pārējo telpu.
 • Trīsdimensiju. Šāda veida flīzes pievieno vizuālu interesi un dziļumu, kā arī rotaļājas ar gaismu un ēnu. Tādā veidā tās piešķir vannas istabām unikālu un izsmalcinātu atmosfēru.
 • Mozaīkas. Ģeometriskie raksti piešķir māksliniecisku un modernu pieskārienu telpai. Mozaīkas toņu kombinācija uzlabo telpas vizuālo uztveri.
 • Krāsas. Tendences ir pelēka vai tumši zila un sūnu zaļa. Šīs krāsas rada luksusa un elegances sajūtu, īpaši, ja tiek kombinētas ar piemērotu apgaismojumu. Apgaismojuma nozīme tiks apspriesta sīkāk vēlāk.
No otras puses, bez flīzēm modernām vannas istabām jāapsver arī dabīgā akmens izmantošana. Neregulāras dzīslas rakstos rada interesantu vidi ar personību.

2- Mēbeles

Gadu gaitā ir mainījusies mūsu māju struktūra un dzīvesveids. Kopumā mēs meklējam mēbeles ar dizainu un ietilpību, kas atbilst mūsu vajadzībām.

 • Izlietnes mēbeles: Divas no izcilākajām mūsdienu vannas istabas mēbeļu iezīmēm ir vienkāršība un vizuālais tīrums. Pie sienas stiprināmas mēbeles rada viegluma sajūtu mūsdienīgās vannas istabās.
 • Materiālu izvēle: Šis punkts ir izšķirošs telpas stilā. Koks un lamināts ir populārākie izvēles piedāvājumi. Kombinācija ar keramiku izlietnes fasādēm ir vēl viena dizaina iespēja ar elegantu un izturīgu izskatu.
 • Krāsas: Mūsdienīgas vannas istabas pieņem visu veidu toņus. Neitrālas vai spilgtas krāsas - viss atkarīgs no jūsu stila un gaumes. Labs variants ir ieviest krāsas pieskārienu caur mēbelēm. Tādā veidā jūs ienesīsiet enerģiju un dzīvīgumu.
 • Vērtņu kastes: Vērtņu kastes ar soft-close sistēmām un iekšējiem organizatoriem nodrošina labāku telpas optimizāciju. Tādā veidā katram personīgās higiēnas priekšmetam, dvielim un aksesuāram ir sava vieta, ilgstoši saglabājot kārtību.
 • Modulāras mēbeles: Tās pielāgojas vides konfigurācijai un lietotāja vajadzībām. Šāda veida universālas mēbeles ir ideāli piemērotas mazu vannasistabu ar dušu dizainam.
 • Papildus mēbeles: Piekaramie plaukti un kolonnas nodrošina papildu vietas dekoratīvo priekšmetu izvietošanai, piešķirot svaigumu un personību.
 • Dvieļu žāvētāji un pakaramie: Šie elementi papildina vispārējo atmosfēras estētiku. Dažādos apdares var saskaņot ar citiem aksesuāriem telpā.

3- Santehnika

Mūsdienu vannas istabu santehnika apvieno dizainu, efektivitāti un tehnoloģijas.

 • Tualetes podi: Šo elementu tīrās līnijas veido minimalistisku izskatu. Pie sienas stiprinātie tualetes podi uzlabo šo izskatu un samazina apkārtējās vides vizuālo troksni.
 • Izlietnes: Izlietne jānovieto ērtā un funkcionālā vietā, kas pielāgojas jūsu vajadzībām. Dažādie izlietņu veidi atvieglo izvēli. Populāras ir virsmas liekamas izlietnes, dabīgā akmens izlietnes un apaļas vai ovālas formas izlietnes. Turklāt integrētām izlietnēm, piemēram, no Krion® un XTONE, ir unikāls dizains un vizuāla nepārtrauktība. No otras puses, dubultās izlietnes piedāvā vizuālu simetriju, kas mūsdienīgās vannas istabās ienes līdzsvaru.
 • Dušas: Vannas istabas ar dušām rada plūstošu, modernu izskatu. Atvērtai sajūtai uzstādiet dušas līdz grīdas līmenim vai caurspīdīgu stikla kabīni. Mūsdienīgās vannas istabās ar dušām tiek izmantota dušas galvas tehnoloģija, lai nodrošinātu relaksējošu pieredzi. Mazās vannas istabās ar dušām tiek optimizēta telpa, meklējot uzglabāšanas iespējas.
 • Vannas: Lielās, mūsdienīgās vannas istabās perfekti tiek integrētas brīvi stāvošas vannas. Šie elementi spēj visu uzmanību koncentrēt uz vannas istabu, izceļot tās eleganci un vizuālo pievilcību.

4- Dekorācijas

Dekoratīvu elementu ieviešana papildina mūsdienu vannas istabu estētiku. Materiālu, piemēram, koka, akmens un augu, kombinācija rada saikni ar dabu. Tādējādi tiek mīkstināta modernā estētika, radot relaksējošu izskatu.

 • Aksesuāri: Dekoratīvi vai aromātiski elementi, piemēram, sveces, mikado aromātu difuzori, gleznas vai nelielas vāzes, rada personisku un siltu atmosfēru.
 • Augi: Augi vannas istabā pievieno svaiguma pieskārienu un uzlabo gaisa kvalitāti. Dažas iespējas ir papardes, orhidejas vai neliels vertikāls dārzs.
 • Metāla akcenti: Metālisku detaļu, piemēram, ūdens maisītāju, rokturu vai tualetes papīra turētāju, iekļaušana telpā piešķir tai luksusa un izsmalcinātības sajūtu. Zelts, varš un matēts niķelis ir opcijas, kas perfekti iederas mūsdienīgās vannas istabās.
 • Dekoratīvie profili: Vannas istabas piederumu, piemēram, ūdens maisītāju vai dušas kolonnas, kombinācija ar metāla profiliem ir būtiska. Profili vieno telpu dizainu, uzlabojot mūsdienu vannas istabu estētiku. Tos izmanto arī keramikas flīžu dekorēšanai, kas ir augoša tendence.5- Apgaismojums

Apgaismojumam ir izšķiroša loma mūsdienu vannas istabas dizainā. Lai gan labākais variants ir maksimāli izmantot dabisko gaismu, šeit ir dažas apgaismojuma iespējas, lai optimizētu savu vannas istabu un padarītu to mājīgāku.

 • LED apgaismojums: Nodrošina maigu un regulējamu apgaismojumu. LED profili ļauj apgaismojumu integrēt pašā keramikas flīzējumā vai plauktu apakšpusē. Tas uzlabo redzamību un piešķir telpai futūristisku izskatu.
 • Piekaramie apgaismojumi: Piekarinātas lampas virs uzmanības punktiem, piemēram, vannas vai dekoratīva elementa, palīdz ietērpt atmosfēru. Iebūvējamie gaismekļi ir vēl viens ļoti ieteicams variants minimalista interjeram.
 • Spoguļi ar apgaismojumu: Spoguļi ar apgaismojumu ir praktiski grima uzklāšanai, skūšanai un citām personīgās higiēnas procedūrām. Tie piešķir mūsdienīgām vannas istabām ne tikai mūsdienīgu pieskaņu, bet arī ērtības.

6- Tehnoloģijas

Mūsdienu vannas istabās ir viens būtisks elements: tehnoloģija, kas integrēta telpā. Caur dažādiem elementiem tehnoloģija mūsdienu vannas istabās veicina ūdens resursu ietaupīšanu un energoefektivitāti.

 • Ūdens maisītāji: Centrāli novietots maisītāja rokturis ļauj plūst tikai aukstam ūdenim, izvairoties no nevajadzīga karstā ūdens patēriņa. Tas arī samazina enerģijas patēriņu. Vienlaikus arvien populārāki kļūst bezkontakta maisītāji. Tie veicina ūdens ietaupīšanu un labāku higiēnu, izvairoties no fiziskās saskarsmes ar pašu maisītāju.
 • Tualetes podi: Ir tualetes podi, kas ļauj izskalot vairāk vai mazāk ūdens atkarībā no lietotāja vajadzībām. Šī sistēma iekļauta visos Noken modeļos.
 • Dušas galvas: Ar ierobežotājiem dušas plūsmas ātrums tiek samazināts līdz pat 75%, vienlaikus saglabājot komfortu. Dažādie efekti palielina labsajūtas sajūtu mūsdienīgās vannas istabās ar dušām.
 • Grīdas apsildīšana: Pateicoties šai sistēmai, siltums tiek vienmērīgi sadalīts visā telpā. Grīdas apsildīšanai ir daudz priekšrocību, galvenokārt uzlabojot komforta sajūtu telpā.
Ja vēlaties sīkāk uzzināt par visām tehnoloģijām, kas veido Noken santehniku, apmeklējiet šo lapu. www.noken.com

Noslēgumā jāsecina, ka mūsdienu vannas istabas dizains ir perfekta stila un funkcionalitātes saplūšana. Vannas istabas flīzes ir galvenie elementi telpu pārveidošanā. Tāpat arī mēbeles. Ar savu radošumu un pareizu iepriekš minēto punktu kombināciju jūs sasniegsiet siltas un burvīgas mūsdienīgas vannas istabas.