Tormans

Piedāvājumā gan Ekonomiskas, gan Ekskluzīvas Flīzes no Labākajiem ES Ražotājiem. Višķu iela 4 B, Rīga. Atlaides flīzēm līdz 50% Labākie Eiropas ražotāji.

a

Kontakti

Tirdzniecības centrs “Tormans” Višķu iela 4 B, Rīga

E-pasts: info@tormans.lv
Fakss: +371 67803217
Cēsu iela 31, Korpus 3, Barons Kvartāls, Rīgā,  
Pr.-Pk.10:00-18:00Se. Sv. Brīvs
Višķu iela 4b, Rīga,  
Pr. - Pk. 10 - 19, S. 10 - 16:00,
 Sv. Brīvs

This post is also available in: English (English) Русский (Russian)

Mūsu portfolio-kvalitāte, garantija, laba-cena

Dizains ir priekšmetu un vides mākslinieciskā projektēšana, kā arī konstruēšana. Tam ir trīs funkcijas (estētiski simboliskā, tehniskā un praktiskā).Pastāv dažādi dizaina veidi: interjera dizains, modes dizains, rūpnieciskais dizains u.c.

LIDO - ĶIRSONA MĀJA

Lido - Ķirsona mājas projekts īstenots ar TopCer flīzēm. Tormans ir vienīgais TopCer pārstāvis Latvijā. Ar TopCer flīzēm ir iespējams veidot dažādus ornamentus un dažādās krāsās pēc klientam vēlmēm.

LATVIJAS BANKAS ĒKA

Latvijas Bankas projekts īstenots ar TopCer flīzēm. TopCer flīzes ir piemērotas gan dzīvojamām mājām, gan komercplatībām. Tormans ir vienīgais TopCer pārstāvis Latvijā.

RĪGAS 1.SLIMNĪCA

Rīgas 1.slimnīcā (Bruņinieku iela 5, Rīgā) projekts īstenots ar TopCer flīzēm. TopCer flīzes ir piemērotas gan dzīvojamām mājām, gan komercplatībām. Tormans ir vienīgais TopCer pārstāvis Latvijā.

RESTORĀNS RIVIERA

Rūpnīcas TopCer flīzes restorāna Riviera jaunās zāles interjerā. Kolekcija – Belfast. Telpas dizana autore: Anna Siņeļņikova.

BĒRNUDĀRZS

Bērnudārzs Maskavas ielā 256 projekts īstenots ar Pukkila flīzēm no Somijas. Flīzes ir paredzētas sabiedriskām ēkām un privātmājām.

APGABALTIESA

Administratīvās apgabaltiesas tiesu nama fasādē ir izmantotas TopCer flīzes. TopCer flīzes ir izturīgas pret erozīju, tādēļ ir iespējams likt ne tikai uz grīdas, bet arī uz ēku sienām.